Kullanıcı Sözleşmesi

E-Ticaret Gizlilik İlkeleri

www.eksmen.com Sitesi Gizlilik İlkeleridir
 
Bu gizlilik ilkeleri EKSMEN MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. tarafından,  EKSMEN MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.’nın gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler [www.eksmen.com] web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.
 
IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve İnternet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.
 
Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ardarda görülmesinin engellenmesi için Cookie’lerden yararlanılmaktadır. Cookie’lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.
 
EKSMEN MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ  www.eksmen.com adresinde yer alan bağlantıların gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.
 
www.eksmen.com müşteri ve ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini tüm e-ticaret sitelerinin uyguladığı gizlilik ilkesine uygun olarak saklı tutar. Kişisel bilgileriniz (isminiz, e-posta adresi, posta adresi, telefon, siparişleriniz ve aldığınız ürünler vb...) kesinlikle başka kişi veya kuruluşlara verilmez. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz yada tüm bunların yapılmasını Müşteri Hizmetlerimiz ’den talep edebilirsiniz.

Satın alma işlemlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz, site veritabanında kesinlikle tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, provizyon alınmak amaçlı olarak ilgili banka birimlerine iletilmektedir. Bu iletim sırasında var olan en yüksek şifreleme tekniği olanSSL 128 bit şifrelemeyöntemi ile şifrelenmektedir. Kredi kartı bilgileriniz,httpsalanında güvenle bankaya aktarılır www.eksmen.com kredi kartı bilgilerini asla göremez.

İstediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. İptal durumunda, www.eksmen.com veritabanında, şahsınıza ait hiç bir bilgi (isminiz, e-posta adresi, posta adresi, telefon, siparişleriniz ve aldığınız ürünler vb..) kalmamaktadır.