(CC-50) SERİSİ CUTTER KESİM MAKİNASI / UNICUT

(CC-50) SERİSİ CUTTER KESİM MAKİNASI / UNICUT

 

Kesim Kafası : Çoklu-görev kesim kafası,kesim dosyası içerisinde bulunan gerekli görevlendirmeler ile hızlı ve hassas bir kesim sağlar.Otomatik bileyici ,yazılım kontrollü baskı  ayağı ve titreşimli elimine eden yüksek bıçak salınımlı (max 6000devir/dk)çözümler ile donanmıştır.Kesim kafası üzerinde standart olarak gelen otomatik delgi ile birlikte işaretler ve delikler oluşturulabilir.Soğutma Sistemi , ek delgiler ve kalıplı kumaşlar ile çalışmak için sisteme kamera eklenebilir.

Entengre Barkod Yazıcı : Etikeleme ve bitmiş parçaların tanımlanması için kullabılabilecek otomatik barkod yazıcısı eklenebilir.

Tasarım Ve Bileşenler :Tasarımda innovative çözümler ve japon Mitsubishi elektrik firması tarafından üretilen yeni nesil kullanım sistemleri uygulanmıştır.Çoğu bileşenler , pazarda rahatlıkla bulunabilecek standartlardadır.

Operatör Standı : Ergonomik ve fonksiyonel panel operatörünün işini kolaylaştırır.Yatay ve dikey tam olarak ayarlanabilir.Ek olarak, sık kullanılan parçaları muhafaza etmek için bir çekmece,kesim iş evraklarını tutturmak için bir mandal ve direk telefon hattı ile donatılmıştır.

Baskı İzole Sistemi : Kesim işlemi sırasında baskı kaybunu azaltmak otomatik ek baskı izole ile sağlanmaktadır . Sabit Vakum Sistemi türbinin enerji tüketimini azaltmaktadır.

Plastik Film Serpme : Yükseklik regülasyonl plastik film besleyicili , değişik yüksekliklerdeki hazır kumaşların girişini otomatik olarak sağlar .Kesim sırasında plastik film besleme işlemi tam otomatik olarak yapılır.

Güvenlik Sistemi : Tüm makineler hem operatör hem de makine çevresindeki ilgililerin güvenliklerini sağlayacak genişletilmiş güvenlik sistemlkeri ile donatılmıştır.Sistem aynı zamanda makinenin elektrik dengesini ve güvenli kullanım sistemlerini kontrol eden, bağımsız devreler ile oluşturulmuştur.


Teknik Özellikler;

Çalışma Alanı/mm : 1750/2000/2200
Toplam Genişlik/mm : 1970/2220/2440
Çalışma Alanı Uzunluğu/mm : 1750
Toplam Uzunluk : 4050
Entegre delici/adet : 1-4
Operasyönel Yükseklik/mm : 850-950
Makine Ağırlığı/Kg : >2350 / > 2650 / > 2950
Hava Tüketim : 100I/min – 7.5 bar
Gürültü Seviyesi : <65dB
Nominal Güç Tüketimi : 16kW